Zapytaj lekarza

7 3 6 , 0 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy wygląd znamion może się zmieniać w ciąży?

Witam. Proszę mi powiedzieć czy to może być czerniak? Jakieś 2 lata zaczął mi się na szyi robić pieprzyk... jak oglądam zdjęcia swoje powiększył się w ciąży i sciemnial... urodziłam dziecko 17 mc temu. I wydaje mi się ze nie zmienił się od tamtej pory. Czy pieprzyki robią się ot tak ? Czy mogę się zmieniać w ciąży ? Czy wogole ciąża powoduje powstawanie takich znamion ? Jeden dermatolog mówi ze podejrzane wygląda a drugi ze nic się z nim nie dzieje... nie wiem co robić. Proszę o radę.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Opryszczka narządów płciowych u kobiet w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuje udac sie do lekarza chirurga onkologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.

0

Witam , nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego nie widząc zmiany dermatoskopem! Ciąża może sprzyjać przemianom nowotworowym znamion! Proponuje wizytę u specjalisty chirurga onkologa,który ocenia zmiany dermatoskopem lub wizytę u mnie w W-wie,ul.Mokotowska 15 , tel.rej.223314140 , zbigniew żurawski.

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy