Czy wykonanie usg ginekologicznego i cytologii w ostatnich dniach cyklu miesiączkowego może dać nieprawidłowy wynik?
Dzień Dobry, czy wykonanie usg ginekologicznego i cytologii w ostatnich dniach cyklu miesiączkowego może dać nieprawidłowy wynik? czytałam, że najlepiej jest odbyć te badania ok.3-4 dni po zakończonej miesiączce, jednak nie mam takiej możliwości

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuje wykonac badania , ew przy zlych wynikach bedzie koniecznosc powtorzenia.