Czy wynik TSH 3,3 jest niebezpieczny dla płodu?

Witam dziś test ciążowy wykrył ciąże - odebrałam wyniki które zrobiłam w zeszłym tygodniu : tsh 3,3, Ft4 17,8 ( przy normie 12-22),ft3 4,2 ( norma 3,1-6,8) - biorę co rano półtorej tabelki euthyrox 25 czy dawka powinna być zwiekszona? Czy tak wynik tsh jest niebezpieczny dla utrzymania ciąży ?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest konsultacja lekarza endokrynologa, zakłada się iż w czasie ciąży TSH powinno być nieco niższe