Czy wyniki badań tarczycy mogą świadczyć o chorobie Hashimoto?

Witam To moje wyniki usg tarczycy "W obu płatach tarczycy centralnie położone struktury hypoechogenne. W płacie prawym 9,6x7,7mm w Lewym 5,4x3,3mm. Objętość płata prawego 5,4cm3. Lewego 4,1cm3. Szerokość ciesni 3mm. Wyniki anty-TPO 36 IU/ml norma 0-34 TSH w normie Czy to może być Hashimo ?

Wynik badania anty-TPO ani struktura miąższu tarczycy raczej nie wskazują na występowanie choroby Hashimoto. Oczywiście całościową interpretacją badań laboratoryjnych i USG tarczycy powinien bezpośrednio zająć się endokrynolog.