Czy wyniki mogą świadczyć o toksoplazmozie?

Witam czy moje wyniki mogą wskazywać że jestem chory na toksoplazmoze i toxokare canis? toksoplazmoza Igm zawsze mam ujemne lecz listopad IgG 177 Styczeń 141 luty IgG 174 Przepisania została mi spiramycyna oraz badanie na toxokare dodatnie w IgG i będę leczony albentazolem moje objawy to ból I powiększenie węzłów pach i szyi bóle mięśni

Do igg toxoplasmy trzeba dorobić tzn "awidnosc ". Jeśli wysokie to stara infekcja i się tego nie robi. Toxocara można dorobić ewentualnie Western Blot. Albendazol w jelitach starcza ale jeśli pasożyt jest gdzieś indziej to trzeba pi egzotyczne leki sięgnąć.