Czy wystarczy jedna tabletka Disulfiram wzf?

Witam, Mój tato miał dzisiaj wszczepiony implantacyjnie lek disulfiram wzf. Czy wystarczy jedna tabletka czy coś się zmieniło w dawkowaniu, gdyż do tej pory zawsze miał robione hwiezdziscie i było to 8-10 tabletek

Lek. Michał Lenard

Zazwyczaj stosuje się 8-10 tabletek, jedna tabletka może być niewystarczająca, chyba, że pacjent jest wyjątkowo wrażliwy na lek. Pozdrawiam!