Czy z guzkiem na kolanie muszę udać się do lekarza?

Po upadku w którym nieznacznie ucierpiało moje lewe kolano(spory siniak i parę zadrapań) dokładnie na rzepce zrobił mi się guzek o średnicy około 1 cm swobodnie przesuwający się pod skórą. Co to może być i czy należy udać się z tym do lekarza?

Witam! Opisany guzek to najprawdopodobniej krwiak, który nie uległ resorpcji,a przekształcił się w przesuwalny, zwłókniały twór. O ile zmiana nie powoduje objawów bólowych czy zaburzeń pracy stawu nie ma powodów do niepokoju, a wizyta u lekarza nie wydaje się konieczna.