Czy z lekiem Fevarin można jednocześnie zażywać z suplementami?

Dzień dobry Od dwóch miesięcy biorę lek fevarin w dawce 100 mg na noc. Czy w celu polepszenia funkcji poznawczych lek ten można jednocześnie zażywać z suplementami: kwasy omega 3, b complex, vigantolette ? 3 lata temu miałem epizod psychotyczny po którym funkcje te uległy pogorszeniu.

Dzień Dobry Panu,

Tak, jednak zalecałabym Panu, by upewnić się u lekarza prowadzącego Pana.

Serdeczności i pomyślności dla Pana w Nowym Roku!
irena.mielnik.madej@gmail.com