Czy z moim poziomem testosteronu jest wszystko w porządku?

Czy z moim poziomem testosteronu Jest wszystko w porządku. Ostatnio mam obniżone libido. Nie zawsze w łóżku wychodzi jakbym chciał. Miewam poranne zwody praktywnie codziennie. Często śpię po 8-10 h i wstaje zmęczony test wolny 13,29 pg/ml norma od 4.5 do 42. testosteron 5.31 ng/ml norma od 2.5 do 8.31

Witam,

Przyczyn obniżonego libido może być znacznie więcej, nie musi być winien obniżony poziom testosteronu. Pomijając przyczyny psychologiczne, istnieje jeszcze szereg potencjalnych przyczyn biologicznych. Zachęcam do odbycia konsultacji u lekarza seksuologa i wykonania dalszych badań laboratoryjnych, które zaleci ten specjalista.