Czy z powodu bólów nóg należy odstawić tabletki antykoncepcyjne?

Witam, niedawno zmieniłam antykoncepcje z plastrów na tabletki. W tej chwili jestem przy 3ciej tabletce 2giego miesiąca i mam dziwne uczucie bólu w nogach tak jakby bolały mnie żyły czy jest to przeciwwskazaniem do stosowania tych że tabletek . Czy mam przestać brać tabletki. Już w pierwszym miesiącu ich stosowania miałam dziwne odczucia bólu nóg a raczej żył. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jakie to są dokładnie dolegliwości. Czy wystąpiło zaczerwienienie skóry kończyn Dolnych? Obrzęk i? Proponuję udać się do lekarza pierwszego kontaktu