Czy zabieg depilacji będzie skuteczny w tej sytuacji?

Czy jesli wpadają mi włosy z glowy (utracilam ponad 1/3) to te z ciała rownież? Pytam ponieważ planowałam wybrać sie na depilację laserową nóg, bikini i wąsika. Teraz jest doskonały moment bo jestem wyjątkowo blada, żal mi rezygnować z tych planów. Obawiam się jednak, czy zabieg depilacji będzie skuteczny w tej sytuacji. Łysienie mojej głowy jest ewidentnie związane z leczeniem Gravesa (sporo solumedrolu, tyrozolu i ciągłe zmiany dawkowania). Sterydy skończyłam już w grudniu.

Wypadanie włosów z głowy nie zmniejsza skuteczności depilacji laserowej ciała, którą rzeczywiście najlepiej jest wykonać przed latem. Lekarzowi wykonującemu zabieg trzeba zgłosić choroby przewlekłe oraz zażywane leki.

Dokładnie nie ma wpływu wypadanie włosów z ilością włosów na nogach, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu jak najbardziej można skorzystać z serii zabiegów.