Czy zabieg falami radiowymi może spowodować zanik miesiączki?

Witam. Miałam robione fale radiowe na brzuch . Wykonałam 5 zabiegów przez okres 5 tygodniu . Od ostatniej fali minęło 3 tygodnie . Od tej pory co zaczęłam robić fale nie miałam miesiączki . Jestem 6 miesięcy po drugim porodzie. Czy fale radiowe mogą mieć cos związane z miesiączka? Dlatego jej nie dostaje

Fale radiowe mogą wpływać na funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Decyzje o ich stosowaniu podejmuje lekarz, po analizie stanu zdrowia Pacjenta. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki