Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych a wykonanie dodatkowo zabiegu fotoodmładzania

Czy jeśli robię teraz zabiegi fal radiowych ,to takie fotoodmładzanie dodatkowo będzie korzystne czy zbędne.pozdrawiam

Można łączyć zabiegi ale z Pani punktu widzenia będzie to korzystne (również finansowo)gdy będzie to Pani miała wykonywane aparatem o łączonych obu funkcjach.
Biorąc pod uwagę potrzeby skór osób dojrzałych -a taką jest Pani pacjentką gdyby były to dwa zabiegi oddzielne radzę skorzystać z np fotoodmładzania a fale radiowe zamienić np na iniekcje usieciowanym kwasem hialuronowym

Fotoodmładzanie jest jak najbardziej korzystne w Pani przypadku. Można też skorzystać z urządzenia łączącego w sobie funkcje fal radiowych i foftotearpii.