Czy zabieg sculpra jest małoinwazyjny dla zdrowia?

Dzień dobry, bardzo bym chciała wiedzieć czy naprawde zabieg jest mało inwazyjny, a jezeli pojawia sie komplikacje to czy sa odwracalne? Mam zamiar poddac sie zabiegowi sculpra - mam 50 lat, ale mimo wszystko boję sie zgrubień, ropni, czy innych rzeczy

Każdy zabieg może potencjalnie skutkować działaniami niepożądanymi. Nie mam informacji o Pani stanie zdrowia, temat należy przedyskutować z lekarzem medycyny estetycznej, który będzie wykonywał zabieg,