Czy zabiegiem ablacji można leczyć częstoskurcz?

Czy zabiegiem ablacji mozna leczyc częstoskurcz nadkomorowy i przewlekla tachykardie zatokowa u osoby z silna nerwica serca. Beta Blokery pomagają tylko podczas normalnych dni, w dni ciężkiego stresu nie przynoszą obniżenia pulsu. Bardzo prosze nie wysłać mnie na psychoterapię i do psychiatry gdyz uczeszczam tu i tu, jednak lęk zwiazany z aryrmia jest silniejszy. Pozdrawiam

Dzień dobry. Jeśli uczęszcza Pani na psychoterapię i nadal objawy są na tyle mocne, by Panią poważnie niepokoić, to możliwe są dwie ewentualności: psychoterapia trwa zbyt krótko (kilka wizyt?), by przyniosła znaczące efekty lub metoda pracy, którą stosuje wybrany specjalista nie została odpowiednio dobrana do Pani sytuacji. Rozważyłabym w takim przypadku udanie się do innego specjalisty celem porównania proponowanych rozwiązań. Niezależnie od przekonania lub jego braku, to własnie skuteczna i zakończona psychoterapia jest leczeniem właściwym nerwic, Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/