Czy zaburzenia widzenia są wynikiem padaczki?

Witam mam pytanie lecze sie n.a. padaczke 8 lat juz I mimo brania lekow ataki sie nie zmiejszaja ciagle mam zmiane lekow bo moze inny pomoze.. do tego doszlo ciagly brak zmeczenia spanie w dzien I noc praktycznie wcale nie funkcjonuje poza spaniem nic innego nie robie nawet nie mam ochoty mam straszne bole glowy. Rok temu zauwazylam zmiany wzroku okuliokulista dobral okulary I w nich czesto widze jak za mgla rozmazuje mi sie obraz. Objawy sa praktycznie co 2 dzien. Czy to normalne przy padaczce

Witam!
Prawdopodobnie w związku z raczej marnymi wynikami leczenia powstały u Pani zaburzenia emocjonalne, które ze swojej natury magą naśladować każdą chorobę somatyczną. Mogą też nasilać objawy istniejącej już choroby!
Wskazane monitorowanie leczenia badaniami EEG (także po prowokacji chemicznej lub wymuszoną bezsennością). Najwłaściwszym badaniem różnicującym będzie Video-EEG.
Powodzenia
W. Łuczkowski.