Jak wyleczyć zaburzenia snu?

Od lat mam zaburzenia snu. Parasomnie tak mi sie wydaje. Budze sie regularnie ok co godzine I robie rozne rozne rzeczy gdy lunatykuje. Wiekszosc zwiazana jest z gotowaniem czy jedzeniem. Od krojenia zeszytow ostrymi nozami az do wstawiania pilotow,popielniczek I telefonow do lodowki. Dolaczyly do tego bole nerek, puchniecie kostek I od paru miesiecy nudnosci Rano po poludniu czy pod,wieczor... krztusze sie,dlawie,kaszle,jest mi niedobrze I chce mi sue wymiotowac

Witam!
Lekarz pierwszego kontaktu i podstawowe badania laboratoryjne. Wskazana konsultacja neurologiczna z EEG standard i ew. EEG po prowokacji wymuszoną bezsennością. Nerkami powinien zająć się nefrolog lub internista. Różnorodność Pani dolegliwości może sugerować zaburzenia nerwicowe, ale najpierw należy wykluczyć choroby somatyczne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Dzień dobry. Czytając w Pani opisie "tak mi się wydaje" , domyślam się, że nie skorzystała Pani dotąd z żadnej konsultacji ze specjalistą dotyczącej podanych objawów. Proszę zrobić to jak najszybciej. Najlepiej gdyby udała się Pani do lekarza psychiatry, który również w zakresie swoich kompetencji mógłby zalecić leki. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/