Czy zacząć uprawiać seks?

Od 2 miesięcy jestem w związku, obecny jest u nas petting i wtedy jego penis jest twardy i stoi, chociaż zdarza się że czasem jest bardziej miękki a czasem mniej. Obydwoje mamy 20 lat. Podczas pettingu chłopak założył prezerwatywę i wtedy powiedziałam mu,że jestem dziewicą, ale że i tak chce się z nim kochać. On mnie tylko pieścił, nie proponował potem seksu, dopiero ja po jakimś czasie w trakcie pieszczot zaproponowałam żebyśmy spróbowali, po włożeniu prezerwatywy i próbie wejścia we mnie opadł mu penis, nie mógł we mnie wejść a potem mu opadał. Od tamtej pory minęły 3 tygodnie, on nie proponuje seksu, zadowala mnie tylko palcami i językiem, ja go ręką. Chciałabym uprawiać już seks, jestem na to gotowa i bardzo tego pragnę,ale boję się że sytuacja się powtórzy , nie wiem jak sprawić żeby to on zainicjował seks i żebym nie musiała znów ja wychodzić z propozycją, mam teraz plaster więc możemy zrezygnować z prezerwatywy. W jaki sposób go pieścić żeby był cały czas twardy i wszedł we mnie i nie opadł po chwili ? I w jaki sposób sprawić,aby chciał się ze mną kochać ? Proszę o pomoc, bo jest to dla mnie ważna kwestia i męczy mnie od dłuższego czasu

Dzień dobry,

Zdarza się wcale nierzadko, że inicjacja seksualna wiąże się z opisywanymi przez Panią problemami. Prawdopodobnie Pani partnerowi bardzo zależy na tym, żeby dobrze wypaść przed Panią, co wywołuje u niego zdenerwowanie, które z kolei powoduje osłabienie erekcji. Możliwe też, że informacja o Pani dziewictwie wywołała w nim wzmożone poczucie odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Pani inicjacji, co również skutkuje powyższym.

Odpowiadając na Pani pytania można stwierdzić, że nie ma specjalnych sposobów pieszczenia penisa, by utrzymać jego erekcję - nie w sposobie pieszczenia bowiem tkwi problem. Mówiąc inaczej - tak długo, jak partner będzie się przejmował "pierwszym razem", tak długo może mieć problem z uzyskaniem/utrzymaniem erekcji.
Warto więc spokojnie z nim o tym rozmawiać, niespecjalnie naciskając go na stosunek.

Petting, który uprawiacie, służyć może stopniowemu oswajaniu się z własną i partnera seksualnością, poznawaniu i odkrywaniu wzajemnych potrzeb i upodobań - nie warto spieszyć się z rozpoczynaniem współżycia genitalnego - tym bardziej, że, jak Pani napisała, jest Pani w związku trwającym dopiero dwa miesiące. Gdy się pozbędziecie lęków i niepokojów, poznacie się lepiej - ten pierwszy raz się po prostu wydarzy.

Pozdrawiam i powodzenia.