Dlaczego partner nie proponuje seksu?

Razem z chłopakiem uprawiamy petting,jednak nie uprawiamy seksu. Chciałabym zacząć współżycie ( jestem dziewicą, on o tym wie), jednak nigdy tego nie proponuje, raz założył prezerwatywę po czym ją zdjął gdy dowiedział się ,że jestem dziewicą, drugim razem sama zaproponowałam seks i po założeniu prezerwatywy członek nie mógł wejść do pochwy i z niej wypadał , stał się miękki i opadł , więc dokończyliśmy tylko pieszcząc się nawzajem. Od tamtej pory ( około miesiąc) chłopak cały czas sprawia mi przyjemność palcami i językiem, ja jemu ręką, ale nie proponuje seksu, nie sięga po prezerwatywę. W jaki sposób to zmienić ? Mówiłam mu już o tym, że zażywam tabletki ( mam przepisane z powodu problemow z cerą, mówiłam mu o tym), myślałam że jak się dowie to go zachęci, ale nawet tego nie komentuję. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ?

Być może Pani chłopak speszony pierwszą nieudaną próbą, obawia się stosunku z Panią i gdy ma do niego dojść, stres z tym związany negatywnie wpływa na jego erekcję. Przerwanie błony dziewiczej to sytuacja wymagająca od partnera pewnej determinacji i zdecydowania, z drugiej strony delikatności i wyczucia, nie dla każdego jest to sytuacja łatwa. Zwykle pomaga w tym silne pożądanie i podniecenie.