Czy zaparcia są wynikiem stosowania Bromergon?

Witam, Od prawie trzech miesięcy biorę Bromergon 1 tabletka na noc ponieważ mam zbyt wysoką prolaktynę. Odkąd biorę te tabletki mam straszne zaparcia, gdzie nigdy nie miałam z tym problemu. Nie pomogła zmiana diety, pomagają jedynie środki typu Xenna. Czy powinnam zgłosić się do ginekologa po zmianę tabletek? Ponieważ jest to dla mnie duży dyskomfort. Dodam że innych skutków ubocznych nie mam. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak koniecznie proszę udac się do lekarza prowadzącego leczenie