Czy zawroty głowy, mdłości i bóle mogą oznaczać ciążę?

Witam. Zaczęło się u mnie od nudności i zawrotów głowy. Póżniej bolał mnie żołądek. Miałam robione bdania krwi, wszystko wyszło ok. Na żołądek dostałam esomeprazol. Trochę pomaga. Bardzo często mi się odbija i i nie mam apetytu. Mogę jeść tylko małe ilości. Ból jest większy po zjedzeniu smażonego. Jest to ból ciągły ale nie mocny. Od wczoraj zaczęło mnie boleć podbrzusze i boki. Za miesiąc mam gastroskopię. Moj lekarz mówi ze to może byc depresja...

powinien zdiagnozować co Pani dolega nie czekając na wynik gastroskopii. Nie wiem dlaczeg lekarz podejrzewa depresję, skoro daje Pani leki na żołędek. Nadkwasota, refluks, nadżerki czy wrzody mogą być wywołane chronicznym stresem. Niejeasne jest także dlaczego myśli Pani o cięży - nie ma Pani menstruacji ? Jednak na podstawie tego co Pani napisała niewiele można powiedzieć.
Radziłbym na razie nie jeść smażonego, ani ostrego, także unikać ciast i alkoholu i piź dużo wody ale bez gazu.
Pozdrawiam i życzę zdrowych świąt