Zgaga, nadkwasota, mdłości i ból żołądka

Witam. Miałam problemy ze zgagą, nadkwasotą, przy zgadze źle się czułam mdłości i czasem ból kujący w żołądku. Lekarz przepisał mi controloc 40 a następnie 20 po tej kuracji wszystko mi przeszło, zero zgagi i nadkwasoty. Teraz kilka dni temu nadkwaśność wrócila doszedł mocny ból żołądka, który trwa już 3 dni, ból jest jakby glodowy może taki gnieciony, czasem przez to boli i cały brzuch. Zaczął boleć mnie również strasznie kręgosłup. Czy powinnam znów zglosić się do lekarza? Co jest powodem?

Jeśli miała Pani jak pisze problemy ze zgagą, to objaw choroby refluksowej przełyku. To jest choroba przewlekła, w której leczenie prowadzi się cały czas. Jeśli jak Pani pisze przeszła Pani kurację, to znaczy, że nie jest Pani leczona właściwie. Powinna Pani skonsultować się z doświadczonym gastroenterologiem. więcej informacji na stronie www.melitamedical.pl