Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy zawroty i drętwienie rąk może być powiązane z lordozą szyjną?

Witam, kobieta 30 lat pracuję przy komputerze. Co jakiś czas wracają zawroty głowy, które się utrzymują minimum 2 tygodnie i jest to bardzo uciążliwe. Dodatkowo zaczęły mi bardzo często drętwieć ręce czasem tak, że są zupełnie bezwładne. Rok temu miałam robione USG tętnic, RM głowy z kontrastem i RM odcinka szyjnego, wyszła jedynie delikatna lordoza. Od tygodnia boli mnie przy dotyku jeden krąg szyjny. Często przy silniejszych zawrotach występuje anizokoria, co już wcześniej zauważył neurolog. Miałam również zrobione pełne badanie okulistyczne oraz błędnika, które nic nie wykazały. Czy zawroty i drętwienie rąk może być powiązane z lordozą szyjną, jakie ewentualnie badania powinnam wykonać?
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Mozliwe, ze napięcie i pochylenie głowy w pracy wpływa niekorzystnie... Konieczny pełny wywiad, konsultacja neurologiczna, pełna ocena stanu zdrowia. Pozdrawiam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy