Pogłębiona lordoza szyjna oraz otępienie i zawroty głowy

Witam.Mam poblebioną lordozę szyjną przez co tętnice szyjne i kręgowe również przebiegają mniej pionowo niż powinny przebiegać,bardziej pod kątem,ugięte,tak jak skrzywienie kręgoslupa w tym odcinku,co powoduje otpępienie i zawroty glowe które mijaja podczas leżenia i pochylenia głowy.Czy można poszerzyć tętnicę żeby ukrwić mózg,pomimo że ma dobrą srednicę,ale są patologie w dopływie krwi?

W każdym przypadku najważniejsze jest określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi w wykonanym badaniu.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, które w tym wypadku powinien przeprowadzić neurolog.