Czy zażycie 4 apapów extra i 6 skorbolamidów jest groźne?

Czy zazycie 4 apapow extra i 6 skorbolamidow jest grozne? 10m po zazyciu poszedlem zwymiotowac. Nastepnie wypilem 3 szklanki wody i po okolo 20m znowu poszedlem zwymiotowac. Czy nic mi nie grozi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy masa tabletkowa została wydalona? Biorąc pod uwagę dawkę przyjętych leków ryzyko poważnych powikłań jest niewielkie.