Czy zbyt płytka iniekcja może powodować nieodczuwanie efektów leczenia testosteronem?

Witam przyjmuje testosteron prolongatum co 10 dni w ten poniedziałek był 7 zastrzyk.Martwi mnie czy pielęgniarka która mi to wbija nie używa za krótkich igieł ponieważ nie mam żadnych efektów, powiedziała że rozmiar igły to 5 lub 6 większych nie mają.Dlatego chce zapytać czy zbyt płytka iniekcja może powodować że nie czuje efektów wizualnych (transseksualista k/m)leczenia?i jakich igieł powinno się używać?nie jestem osobą otyłą.

Igła nr 6 wystarczy do podania domięśniowego
Grubsze igły powodują większy "otwór " w skórze i lek może wypływać