Czy zespół Barlowa może mieć związek z migotaniem serca?

Witam. Mam 20 lat, rok temu wykryto u mnie zespół barlowa i nerwice. Przez długi czas miałem spokój i po ostatniej imprezie wróciły kołatania, tachykardia z bradykardią naprzemiennie i bezsenność. Byłem w szpitalu i miałem robione EKG 3x wykryto pojedyncze SVE. Czy to może być migotanie przedsionków?

Zarówno zespół bralowa jak i nerwica mogę być potęgowane
przez stres, Niekiedy takie objawy mogę pochodzi od nerwicy wegetatywnej. Radziłbym skonsultować psychoterapeutę i nie imprezować ekscesywnie.
Pozdrawiam

Witam,

Nie jest to migotanie przedsionków, a najprawdopodobniej niegroźny wariant normy. Swoje wątpliwości proszę rozwiać podczas osobistej rozmowy z kardiologiem. Zespół Barlowa bardzo często współwystępuje z zaburzeniami lękowymi.