Stwierdzone migotanie przedsionków i arytmia napadowa

Witam.Mam stwierdzone migotanie przedsionków i arytmię napadową.Poszedłem do szpitala z kołataniem serca,bo nie chciało mi przejść tak jak to było zwykle,wykryto też cukrzycę.Po 3 dniach na OIOK wszystko się umiarowiło, przez tydzień było ok.Potem pojawiły się znowu incydenty z arytmią.Dostałem rytmonorm 450j/dz.Nie pomagało, wręcz przeciwnie.Odstawiłem.Teraz nic nie biorę.Z arytmią walczę aktywnością.Rano (nie zawsze) basen, w ciągu dnia 10min rower 2-3x/dzień.Pomaga.To chyba nie jest normalne?

Aleksander Ropielewski

Nie mogę się wypowiedzieć ponieważ mam za mało informacji odnośnie rodzaju arytmii jaki u Pana występuje.