Czy zgrubienie po nacięciu ropnia bartholina wchłonie się?

witam jestem 2 tydzień po nacięciu ropnia bartholina i marsupulizacji po wyjściu ze szpitala dostałam antybiotyk unidox 2x1 tydz później była wizyta kontrolna na której lekarz nie stwierdził stanu zapalnego mimo że była gulka i pobolewało znow unidox na 5 dni antybiotyk skonczylam 5 dni temu gulka nadal jest wielkości sliwki i czasem pachwina pobolewa czy to się samo wchłonie wygoi??czy jest to powod do niepokoju czasem zazywam aspirynę ktora pomaga ,szwy nadal sa.bardzo proszę o porade

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.