Czy zmianę ogniskową w USG tarczycy należy leczyć?
Dzień dobry, miałam wykonane usg tarczycy w wyniku wyszła zmiana ogniskowa 4 mm czy powinnam uda,c się z tym do endokrynologa

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Zmiana raczej do okresowej obserwacji, dopiero zmiany większe niż 10 mm są wskazaniem do biopsji. Czy są jakieś objawy? Jakie tsh? Na pierwszą wizytę sugeruję pójść aby ustalić dalsze postępowanie.
Pozdrawiam