Widoczna nieregularna zmiana ogniskowa hypoechogenna

Proszę o odpowiedź, czy powinnam się niepokoić, bo biopsję mam dopiero za miesiąc... "W biegunie górnym PL widoczna nieregularna zmiana ogniskowa hypoechgenna 12x8,5 mm, poniżej zmiana ogniskowa hyperechogenna 7x6 mm dająca cień akustyczny. Szyjne węzły chłonne dostępne badaniu niepowiększone." TSH, FT3 oraz FT4 w normie. Dziękuję!

Nie jestem w stanie na odległość , nie znajac szczegółów Pani dolegliwości ani nie badajac Pani , powiedziec nic konkretnego! Dlaczego lekarz wykonujący usg nie wykonał biopsji?!?! PROSZĘ NA SPOKOJNIE CZEKAĆ NA BIOPSJĘ!!! zż