Czy zmniejszenie Euthyroxu poprawi wyniki?

Witam.Mój 8letni syn leczony jest na niedoczynność tarczycy euthyroxem w dawce 37,5.Zrobiłam mu teraz wyniki i wyszły:TSH-0,10(norma 079-5,85),T3F-14,85(2,50-3,90),T4F-1,41(0,58-1,64)Byłam na konsultacji zmniejszyli dawkę euthyroxu do 0,25.Powiedziałam lekarzowi również że syn ma problemy z koncentracją,jest rozchwiany emocjonalnie ale usłyszałam ,ze to nie wina tarczycy ,ze teraz jest taka moda,ze wszystko zgania się na biedną tarczycę.Proszę o radę.Czy zmiejszenie euthyroxu poprawi wyniki,czy muszę udać się jeszcze na konsultację?

Mogą to być problemy żywieniowe, pasożyty, potrzebny jest dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny. Zapraszam do gabinetu przy ul. Jednosci Narodowej 114/1. Proszę wziąć wyniki, tam przeanalizujemy dokładnie sytuację. Pozdrawiam serdecznie. Joanna Arciszewska