Czy znieczulenie komputerowe działa tak samo jak znieczulenie przewodowe?

Czy znieczulenie komputerowe działa tak samo jak znieczulenie przewodowe? Znieczulony język powoduje u mnie nieprzyjemne dolegliwości (mam problemy z przełykiem i nie mogę zebrać wtedy śliny, mam wrażenie że się duszę). Niestety mam do wyrwania ósemkę i nie wiem jak sobie poradzę. Dodatkowo obawiam się powikłań typu właśnie utrata czucia w języku. Jak często się to zdarza przy tego typu zabiegach? Czy trzeba zakładać szwy?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 2 miesiące temu

Znieczulenie komputerowe to sposób podawania znieczulenia i można tym sposobem znieczulić na wiele sposobów w tym przewodowo. Przy 8 najczęściej jest to niezbędne. Do powikłań dochodzi niezmiernie rzadko. Po usunięciu 8 najczęściej są zakładane szwy.