Czybte dolegliwości mają związek z cukrzycą lub tarczycą?

Witam. Nie wiem co mi dolega. Problem polega na tym, że mam uderzenia gorąca i zimna. Jest mi albo przeraźliwie gorąco albo zimno. Mój organizm domaga się wody. Jak chce mi się pić to muszę się napić już, praktycznie wszystko rzucić i iść się napić. Mam tak zwane napady pragnienia wody. Jestem ospała w ciągu dnia pomimo normalnego trypu życia. Nie pale nie pije. Codziennie jeżdżę na rowerze. Robiłam badania krwi i wyszły w normie. Podejrzewam że to może mieć związek z cukrzyca bądź tarczyca.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, wgląd w badania laboratoryjne. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.