Duża ilość wody wypijanej przez 20-miesięczne dziecko

Dziecko pije duzo wody! Moj SYN MA 20 MIESIECY I PIJE DUZO WODY NA DOBE CZASEM 4 LITRY W TYM W NOCY BUDZI SIE I DOMAGA SIE WODY- PRZEZ NOC POTRAFI WYPIC 1,5 CZASEM DO 2 LITROW CO WIZAZE SIE Z CZESTYM SIKANIEM I PRZEBIERANIEM:( BADANIE KRWI NIE WYKAZLO zadnych odchylen od normy natomiast badanie moczu niski wyszedl ciezar wlasciwy 1,004. Jaka moze byc przyczyna ze syn ma takie duze pragnienie? OLA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę spróbować odzwyczajać dziecko od picia dużych ilości wody. W przypadku dalszego utrzymywania się nieprawidłowości. konieczne będzie kontynuowanie diagnostyki.