Prawidłowa ilość wypijanej wody

Dzień dobry, od zawsze miałam problem z piciem prawidłowej ilości wody. Potrafiłam nic nie pić do czasu, aż organizm sam zaczynał się o to upominać. W końcu postanowiłam zmienić nawyki na lepsze. Dużo ćwiczę, jem zdrowo i piję 1,5 litra wody dziennie. Teraz mam wrażenie, że mój organizm zatrzymuje wodę w organizmie przez moje wcześniejsze odwodnienie. Czuję się nabrzmiała i przytyłam ponad 2 kg. Jak mogę na to zaradzić?

Witam Panią,

Na początek zachęcam do przeczytania mojego artykułu: http://joanna-wasiluk.jejswiat.pl/13977,nie-zapominaj-o-prawidlowym-nawodnieniu-organizmu

Powinna Pani nadal pić wodę a z czasem organizm się przyzwyczai. Ważne aby pić przez cały dzień małymi łykami, anie np. pół butelki na raz.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk