Jak pozbyć się wody z organizmu i co oznacza bezbarwny mocz?

Woda w organizmie . Witam mam problem mianowicie dotyczy poziomu wody w organizmie . Pije ponad 2 litry wody dziennie . Wodę pije małymi łykami przy wysiłku nawet wiecej . Niestety nawet po takiej małej ilości za 10 minut natychmiast jest toaleta a mocz .. Bezbarwny Czy to oznaka choroby ? Mój organizm sie nie nawadnia ? Dodam ze mam zatrzymanie wody w organizmie , lekki obrzęk puchnięcie . Badania posiew moczu,badanie ogólne nic nie wykazało.Tarczyca,badania hormonalne i ginekologiczne rownież Co moge z tym zrobić ? Złe sie czuje nie chce tak wyglądać a woda jest zatrzymana .. Pije pokrzywie niewielki efekt .. Hydromonium i inne suplementy nie pomogły ..

Witam serdecznie,
zastanawiam się skąd Pani wie iż ma zatrzymaną wodę w organizmie. Czytając to co Pani opisuje nie wnioskowałabym, że płyny są zatrzymane. Pije Pani odpwiednie ilości płynów a bezbarwny mocz świadczy o tym iż jest Pani prawidłowo nawodniona.
Lekkie obrzęki nie zawsze wskazują na zatrzymanie wody w organizmie.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk