Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czym grozi depilowanie genitaliów?

Witam. Czym grozi depilowanie genitaliów tym kremem?: Bielenda VANITY LASER EXPERT. Jestem ciekaw ponieważ chcę się pozbyć całego owłosienia z tych okolic, a na opakowaniu pisze, że jest to niewskazane. Z góry dziękuję za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Depilacja brwi

Dobrze wymodelowany łuk brwi jest ozdobą dla oczu. Sprawia też, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste. Dowiedz się, jak dobrze wydepilować brwi.

Dzień dobry

Jeśli producent kremu do depilacji nie wskazał na opakowaniu że preparat nadaje się do depilacji okolic intymnych użycie może spowodować np. podrażnienie skóry tych okolic, obrzęk, pokrzywkę i inne działania niepożądane.
Do depilacji okolic intymnych przeznaczone są preparaty do depilacji z wyraźnym wskazaniem w sposobie użycia ,,do depilacji okolic intymnych'' na opakowaniu.

serdecznie pozdrawiam

IJ

0

Dzień dobry,

Nierozsądne byłoby postępowanie wbrew zaleceniom producenta, ponieważ grozi to wystąpieniem działań niepożądanych. Na rynku istnieje cała gama kremów do depilacji okolic intymnych i proszę właśnie tej informacji szukać na opakowaniu.

Pozdrawiam serdecznie

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy