Czym jest badanie SATRO?

Witam. Moje pytanie dotyczy SATRO nieinwazyjnej procedury diagnostycznej, która poprzez obliczenia numeryczne sygnałów EKG oraz założenia nowego modelu elektrycznej pracy serca, umożliwia dokładną ocenę stanu serca. Czy jest to badanie wiarygodne? Dlaczego lekarze kardiolodzy nie zlecają tego badania skoro jest takie dokładne ? Mówiło się o nim już w roku 2005. Dlaczego nie jest powszechnie używane? Dlaczego nie wypowiadają się na jego temat lekarze kardiolodzy? Choruję na serce chciałam się poddać temu badaniu ale mam wątpliwości. Czy słusznie?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze jeśli byłoby potwierdzone wiarygodne działanie tego typu analiz to na pewno byłoby stosowane . zapewne e jeszcze ma za mało badań