Czym jest biały nalot w okolicy odbytu u dziecka?

Witam, około 2 tyg temu mój dwuletni syn zaczął bardzo niespokojnie spać, jęczał i kopał nogami przez całą noc. Od pediatry dostał Zentel, ponieważ podejrzewał pasożyty. Po tygodniu od leku w nocy już nie jęczy, ale nadal się wierci, i zauważyłam w odbycie nieregularny, grudkowaty, biały nalot. Mały ciągle dotyka się w pupę i mówi ze go boli. Jest troche osłabiony, ponieważ od kilku dni ma też gęsty katar (podejrzewam górne 5) i kaszle. Chciałam zapytać co to może być? pozdrawiam serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim prosze koniecznie udać się do lekarza pediatry , po badaniu będzie można coś więcej powiedzięć.