Czym jest spowodowany ból pod pępkiem?

Witam, Od wczoraj boli mnie brzuch. Na początku ból był umiejscowiony tuż pod pępkiem po lewej stronie. Później przesunął się w lewą stronę, teraz natomiast ból występuje w lewym boku. Oprócz tego mam gazy, wypróżnienia dzisiaj nastąpiły 3 razy, w bardzo małej ilości, stolec jest natomiast dosyć twardy. Ból nie jest nie do wytrzymania ale jest dosyć uciążliwy. Czy istnieje sposób, żeby sobie pomóc? Jestem teraz poza granicami kraju i wyzyta u lekarza jest niemożliwa. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu nawet tak poza granicami kraju po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć