Kłujący ból pojawiający się po skręceniu tułowia

Witam serdecznie, Mam 22 lata, jestem mężczyzną. Moim problemem od kilku dni jest kłujący ból brzucha, który pojawia się tylko po skręceniu tułowia w lewą stronę - w dół, niezależnie od posiłków. Ostatnio zdarza mi się rzadki stolec, a od jakiś 3 lat mam czasami domieszkę śluzu w kale i dość częste wzdęcia, zaparcia mi się raczej nie zdarzają. Ból jest kłująco skurczowy umiejscowiony tylko w jednym miejscu w lewym dole biodrowym 10 cm na lewo od pępka i 5 cm w dół. Dziękuję z góry za odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.