Czym jet guzek pomiędzy pośladkami?

witam mam problem z guzkiem który jest umiejscowiony miedzy pośladkami jeszcze jakiś czas temu nie bolał ale teraz jest trudność by usiąść boli podczas ruchu niestety jestem za granicą i wracam w Czerwcu czy to może oznaczać poważne kłopoty dodam że wcześniej mi pękną jeden obok obecnego guzka czytałem o tym i czy to może być torbiel włosowa jak można leczyć do momentu zjazdu czy spirytus coś pomoże boję sie trochę jak mogę sam sobie z tym poradzić proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pierwszego kontaktu, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. Lepiej nie czekać, konieczna ocena przez lekarza