Zaczerwienienie w górnej okolicy bruzdy międzypośladkowej

Witam! Od kilku dni mam zaczerwienienie w górnej okolicy bruzdy międzypośladkowej, skóra tam jest bardzo wrażliwa i jak dotknę to szczypie. Znajduje się też tam niewielkie zagłębienie ale ani nie wyrastają z niego włoski (obawiałam się, że może to być torbiel włosowa) ani też nic się z niego nie sączy. Oprócz tych dolegliwości odczuwam lekki ból kości ogonowej kiedy siedzę. Co to może być? Czy to faktycznie może być torbiel włosowa? Czy zwykłe odparzenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.