Czym leczyć zaczerwienienie wokół stomii?

moja stomia i wokoło jest bardzo czerwone i oszczypane jak i czym to można wyleczyć bardzo proszę o poradę co robić żeby worki stomijne tak bardzo często się nie odklejały POZDRAWIAM

Witam. Skórę wokół stomii należy chronić przed treścią jelitową przykładowo pastą cynkową. Za odklejanie się worków stomijnych odpowiedzialna jest jakość mocującego przylepca, a w rezultacie firma produkująca je. Pozdrawiam