Czym mogą być spowodowane u mnie nudności?

Witam chciałem się dowiedzieć, czym mogą być spowodowane u mnie nudności, zgaga, brak apetytu, ogólne zmęczenie, uczucie guli w gardle , przyjmuję emanere 20mg raz na dobę, dolegliwości troszkę ustępują. Z gastroskopii wyszło zapalenie opuszki dwunastnicy i test na Hp zmienił kolor, ale dopiero po jednym dniu.

Lek. Wojciech Zygmunt

Opisane przez pana objawy mogą być objawami choroby podstawowej, tj. zapalenia opuszki dwunastnicy lub występowaniem choroby refluksowej przełyku. Pozdrawiam i życzę zdrowia.