Czym różnią się pasty do zębów?

Pytanie do stomatologa . Moj lekarz stomatolog kazal mi uzywac pasty lacalut active . Lecz nie bylo jej akurat i kupilam lacalut active herbal .prosze mi powiedziec czy czyms roznia sie te pasty??

Witam,

Przy prawidłowej technice szczotkowania zębów oraz odpowiedniej częstości szczotkowania, dodatkowo używając odpowiednich przyborów typu nić dentystyczna i szczoteczka międzyzębowa, rodzaj pasty ma znaczenie drugorzędowe. Natomiast kiedy warunki podane nie są spełnione niestety żadna pasta do zębów nie pomoże. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski