Czym są zmiany i pęcherzyki na ustach?

Od dwóch dni pojawiły mi się na ustach małe bezbarwne krótki jak pecherzyki. Jest ich bardzo dużo i dodatkowo usta są przesuszone. Dodam że jestem na kuracji izotekiem od lutego i nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Proszę o pomoc jak sobie z tym poradzić. Mogę przestać zdjęcie jak to wygląda tylko nie wiem gdzie ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć