Czym są zmiany w obrębie pochwy?

Witam, Jestem w 25 tygodniu ciąży. Pojawił się świąd pochwy, bez upławów czy zaczerwienienia, ale na wargach sromowych pojawiły mi sie zmiany skórne. Nie wyglądają jak brodawki, ale jakby jest to narośl, lekko wystająca skóra z lekkimi wypustkami, nie krostkami. Nie jest bolesna. Czy w 2trymestrze ciąży takie zmiany w obrębie pochwy są normalne? Czy może jest to objaw np.hpv? Dziękuję za odpowiedź Agata

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest infekcja. Proszę koniecznie udac się do lek gin