Czym smarować suche usta?

Dzień dobry, biorę Izotek 4 tabletki dziennie przez półtora miesiąca. Na początku nie miałam żadnych objawów ubocznych (tylko suchość ust). Ostatnio byłam na antybiotyku Augmentin z powodu choroby nie przerwałam kuracji. Od kilku dni mam problem z pieczeniem w intymnym miejscu, schodzi mi tez tam skóra (cos jak na twarzy), nie byłoby większego problemu gdyby nie to, że małe ranki pękają i krwawią. Co robić? Czy można to czymś smarować?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzacewgo leczenie lub lekarza ginekologa.